KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13732018
nr 1373 2018
Lars Ahlin. Luxfabriken, Lilla Essingen. Signerad, daterad -98. Olja på duk, 37x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 januari 2021
kl 18:23:43
8/1 16:57:13
18 jan
Stockholm
Läs mer om Stockholm